DARBE GİRİŞİMİ TARTIŞMA ALANI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KURT 77

Ziyaretçi
Niye darbe yaptınız ya evlat saçimler olmasın diye eğlence felan filan diyonuz işin kolpası o az gerçekleri konuşun ilk adımın desteği olmadan bir seçim kazanamazsınız 20-30 fark oluyordu seçimlerde onlar da sizin bot hesaplarınızmış zaten
Yav düzgün konuş çocuk yeter seni alttan aldığımız anlıyorum sana fazla geldi küçükte olsa bir parti nin basina geçmek sende o vasıf yok kaldıramiyorsun etrafa satasmaya çalışıyorsun darbeyi biz yaptık oldu açıklamasını da gereken kişiler yaptı genel kurmay komutanı alisah ve diğer komutanların yazdığı yazıyı oku sana özel açıklamamı yapicaz

sami erdogan

Ziyaretçi
bu genç arkadaşta anlama sıkıntısı mevcut sanırım partimle alakalı bir yazı yazarsan cevabını alırsın zaten verdiğim cevaplar seni tatmin ediyorsada bizi ilgilendirmez kutadgunun dediği gibi gereken cevabı seçimlerde almaya devam edeceksiniz :)
Tamam secimlerde kim alıyomuş görecegiz

Kutadgu Atıgay

Liberal Ulus Partisi Kurucusu
Vatandaş
Yav düzgün konuş çocuk yeter seni alttan aldığımız anlıyorum sana fazla geldi küçükte olsa bir parti nin basina geçmek sende o vasıf yok kaldıramiyorsun etrafa satasmaya çalışıyorsun darbeyi biz yaptık oldu açıklamasını da gereken kişiler yaptı genel kurmay komutanı alisah ve diğer komutanların yazdığı yazıyı oku sana özel açıklamamı yapicaz
Ne oldu kurt gerçekler canını mı yaktı bi sinirlendin gibi

BurakAtak

TÜRK BUDUN
27. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Niye darbe yaptınız ya evlat saçimler olmasın diye eğlence felan filan diyonuz işin kolpası o az gerçekleri konuşun ilk adımın desteği olmadan bir seçim kazanamazsınız 20-30 fark oluyordu seçimlerde onlar da sizin bot hesaplarınızmış zaten
Bot derken adamlar eski zamandan bahsediyor bak bakalım ben o zaman nerdeymısım onların işini bize baglama neyse abisinin çiçegi kasma kendini geldıgınız den beri yaptıklarınız ortada ilkadım yokkende biz vardık halen varız

Kutadgu Atıgay

Liberal Ulus Partisi Kurucusu
Vatandaş
Yav nasıl ortaya söyledin benimle konuşurken söylüyorsun hata yaptım kusura bakma de geç , hata yaptığını kabul et güzel kardeşim
Bot olayının önceki dönemlerde oladuğunu eren diyince fark ettim onda hatam olduğumu kabul ediyorum. Ancak kızılelmada da bot hesap basanların olduğunu sen de biliyorsun hatırlatırım fazla vakit geçmedi fettah açıklayalı

mirfewiron

Ziyaretçi
Bot derken adamlar eski zamandan bahsediyor bak bakalım ben o zaman nerdeymısım onların işini bize baglama neyse abisinin çiçegi kasma kendini geldıgınız den beri yaptıklarınız ortada ilkadım yokkende biz vardık halen varız
Peki bende soruyorum başkanım ozaman yapıp şimdi yapmalarına engel olan şey ne kişilerin kendi beyanlarıdır hesaplar incelenir ve yapıyolarsa ortaya çıkar sizde biliyosunuz ki bu işler zor değil

EKG07

Ziyaretçi
40 oyu sen bişey mi sanıyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...