Cumhuriyetimizin 100. Yılı Oyun Başkanlığı Teşekkür Metni - 2. Bölüm (Özel Teşekkür)

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Hayırlı olsun oyun başkanım görevin tekrardan başarılar diliyorum.🌹(Sana burda abi demicem 😄)
Ayrıca ismimi belirtme özverisinde bulunup teşekkür etmen de beni mutlu etti onun içinde ben sana teşekkür ediyorum sn Oyun Başkanım Tolga Çıtır…

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Hayırlı olsun oyun başkanım görevin tekrardan başarılar diliyorum.🌹(Sana burda abi demicem 😄)
Ayrıca ismimi belirtme özverisinde bulunup teşekkür etmen de beni mutlu etti onun içinde ben sana teşekkür ediyorum sn Oyun Başkanım Tolga Çıtır…
Kalbimi kırıyorsun ama 😂Ben teşekkür ediyorum sn. Kaan Yüksel tabi ki ismini belirteceğim 🌹

hüseyin444

🐺BOZKURT HAREKAT🐺
Vatandaş
Öncelikle Tolga Çıtır başkanımı tekrardan tebrik ediyorum hayırlı olsun ben bu oyuna Eylül'de başladım yeni oyuncuyum ve hızlı geliştim iyi bir oyuncu oldum eylülden beride Bozkurt harekat ve siyah sancaktayım iki partidende çeşitli önemli görevlerde bulundum ve bulunuyorum bundan dolayıda asla pişman değilim gurur duyuyorum oyun başkanlığı Tolga başkanıma abime çok yakışacak🔥😎

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Öncelikle Tolga Çıtır başkanımı tekrardan tebrik ediyorum hayırlı olsun ben bu oyuna Eylül'de başladım yeni oyuncuyum ve hızlı geliştim iyi bir oyuncu oldum eylülden beride Bozkurt harekat ve siyah sancaktayım iki partidende çeşitli önemli görevlerde bulundum ve bulunuyorum bundan dolayıda asla pişman değilim gurur duyuyorum oyun başkanlığı Tolga başkanıma abime çok yakışacak🔥😎
Çok daha iyi yerlere, çok daha iyi mevkilere gelecek ve çok şeyler başaracaksın kardeşim. Sana tekrardan teşekkür ediyor ve heyecanını kaybetmeden yoluna devam etmeni umuyorum 🌹

Beşir Selman

Aktif Üye
Vatandaş
Senin gibi bir abiyi tanımak benim için çok gurur verici bir duygu oyun başkanlığın tekrardan hayırlı olsun abim

onurturan

🐺MİLLİYETÇİ BOZKURTLAR PARTİSİ KURUCUSU🐺
Vatandaş
Tebrik ediyoruz başkanım daha nice zaferlere inşallah görevinizde tekrar ALTIN OK PARTİSİ Olarak başarılar diliyoruz 😊🌹

Cengiz Khan

Ziyaretçi
Tekrardan tebrik ediyorum. Basarili bir donem gecirmeniz dilegiyle

Alparslan

İlk Adım Partisi Neferi
Vatandaş
Biz büyük bir aileyiz. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Kardeşliğimiz baki olsun.

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Biz büyük bir aileyiz. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Kardeşliğimiz baki olsun.
Hep tekrar ettim, yine tekrar ediyorum. Seçimler, başarılar kazanılır, gelir geçer. Bize bunlardan geriye kalacak olan sadece biriktirdiğimiz muhabbetimiz, dostluğumuz ve kardeşliğimiz olacak. Daim olsun inşallah 🌹

Sera*

Ziyaretçi
Başkanlık sana çok yakıştı Tolga 😍 Hak ettiğin yerdesin iyi ki varsın. Başarıların devamını diliyorum