Ailemiz Büyüyor - Yeniden Doğuş 300 Kişi

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş-2
Saygisiz usluplerinize daha fazla cevap vermeyecegim. Baskanonline kullanicilari secimini yapti, iradeye saygi duyulmasini beklerdim. Biz kaybetseydik guzelce tebrik eder eksiklerimizi arkadaslarimizla ekibimizle aramizda konusur kendimizi gelistirmeye calisirdik. Biraz daha olgunlasin lutfen.
Kaybettiginizde ne olduğunu da gördük. Ayrıca saygıdan bahsedecek en son kisilersiniz.

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Saygisiz usluplerinize daha fazla cevap vermeyecegim. Baskanonline kullanicilari secimini yapti, iradeye saygi duyulmasini beklerdim. Biz kaybetseydik guzelce tebrik eder eksiklerimizi arkadaslarimizla ekibimizle aramizda konusur kendimizi gelistirmeye calisirdik. Biraz daha olgunlasin lutfen.
Size kimsenin saygısızlık yaptığı yok @Kadir Aydın başkan Oyun başkanı @Kaan Yüksel e atamalar bekliyor dedi ama oyun başkanı @Kaan Yüksel saygısız üslüpla @Kadir Aydın a seni boş işlere atıyorum deyip ilk saygısızlığı siz yaptığınız halde gelip bize saygısızlık yaptınız gibi ithamlarda bulunuyorsunuz önce kendinize bakın sonra başkasına deyin saygılı olun diye işine gelmeyince de adminlere konuyu kilitleyin lütfen diyorsun önce saygıyı sen öğren ki bizde size karşı saygılı olalım dimi :)

Ardilla

TGDP - 20,21,23. D.MV; 22 D.İB, 24. D.GBV
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Size kimsenin saygısızlık yaptığı yok @Kadir Aydın başkan Oyun başkanı @Kaan Yüksel e atamalar bekliyor dedi ama oyun başkanı @Kaan Yüksel saygısız üslüpla @Kadir Aydın a seni boş işlere atıyorum deyip ilk saygısızlığı siz yaptığınız halde gelip bize saygısızlık yaptınız gibi ithamlarda bulunuyorsunuz önce kendinize bakın sonra başkasına deyin saygılı olun diye işine gelmeyince de adminlere konuyu kilitleyin lütfen diyorsun önce saygıyı sen öğren ki bizde size karşı saygılı olalım dimi :)
8000 liramiz cebimizde kaldi ohhh diye kendi kendinizi tebrik ederek siz baslattiniz zaten mevzuyu, su cebinize kalan 8000 le bi yiyin icin biraz kafayi toparlayin, ihtiyaciniz var bence

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Sen önce yazdığın mesajları silmemeyi öğren Emekli Oyun Başkanı sözünün arkasında dur.😃

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Söz tut demedi yazdıklarının arkasında dur silme dedi
Ben yazdıklarımın arkasındayım sıkıntı yapma sen tartışma çıkmasın diye sildim ama başka yerde konu açılınca yeniden yazma durumunda kaldım sildim diye yazdıklarımın arkasında durmadıpım anlamına gelmiyor.

Fatih Tutuk

Ziyaretçi
8000 liramiz cebimizde kaldi ohhh diye kendi kendinizi tebrik ederek siz baslattiniz zaten mevzuyu, su cebinize kalan 8000 le bi yiyin icin biraz kafayi toparlayin, ihtiyaciniz var bence
Saygıdeğer muhasebecimiz paramızın takibini yaptığın için teşekkür ediyor, yeni yılın size ve ailenize esenlikler getirmesini diliyoruz.

Fatih Tutuk

Ziyaretçi
Merhaba Başkan Online

Hepinizin beni daha yakından tanımasını istediğim için bu konuyu açıyorum.

-Ben Kaan Yüksel.
-39. Dönem Oyun Başkan Adayıyım.
-Oyuna 1 Ağustos 2022 tarihinde başladım.
İstiklal partisinde başlayan serüvenim sonrasında Vefa Partisi kurarak ve şu anda Yeniden Doğuş ve Vefa çatısı altında devam etmekte.
-1 sene 5 aylık oyun geçmişimde 8 Milletvekilliği 3 Şehir Başkanlığı 1 Ekonomi Bakanlığı bulunuyor.
-Yaklaşık 1 senedir Parti yönetimi diye tabir ettiğimiz kısımda aktif görev yapmaktayım.
-Oyuna A sından Z sine kadar hakimim.
-Hakedene hakkını vermeyi ve de o hakkı için onunla göğüs germeyi iyi bilirim.
-Tarafsızlıktan çok beraber yol yürüdüğüm bulunduğumuz ortam için çabalayan ,kişisel çıkardan çok aile samimiyetini gösteren insanlar için başkanlığa adaylığımı koyuyo.Kazanırsam da onlar için başkanlık yapıcam.

Kısaca ben buyum ve oyun kariyerim, düşüncelerim ,fikirlerim bu şekilde.

Eğer başkan olursam;

-Şu an için forumumuzda da revaşta olan medyalara istinaden OBM’yi forumda aktif hale getiricem.(Oyun Başkanlığı Medya)(Detaylarını ilerleyen süreçte paylaşacağım)
-Yapılan atamalar ,yollanan destekler şeffaf bir şekilde oyun içerisinden duyuru geçileceği gibi forum üzerinden de bunlar duyurulacak.
-Başkan olduğumda adıma tanımlanacak VİP-3 ün yanına 4 tane VİP-3 ve 10 tane VİP -2 ekleyerek(Toplamda 5 adet VİP-3 10 tane VİP-2 olacak şekilde)bunu çekiliş ile Zafer İttifakı bünyesinde bulunan partilerimizin üyelerine verilecek.(Gerekli imkanlar o zaman sağlanıp gerekli koşullar açıklanacak)
-Hediye olarak tanımlanan 5000 taş ve de insiyatifime bırakılacak 5000 taş (Toplamda 10000 taş) Zafer İttifakı bünyesinde bulunan partilere görev sürem boyunca günlük her gün 1 parti olmak üzere sıraya koyup 334 taş şeklinde parti başkanları ile iletişime geçilip ilgili başkanlarımıza dağıtılacaktır.
-Görev sürem boyunca 3 af hakkımı forum üzerinden Konu açıp adı geçen isimleri seçenekler yapıp oylamaya sunacağım.
Bu haklarımı hep beraber ortak karar verip çoğunluğun tercihine göre kullanacağım.

Şimdiden beni destekleyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

ZAFER bizim olacak 🌹
Yeniden Doğuş&Vefa iktidar olacak🌄🦁
Kazanan Başkan Online olacak 💪🏻

Herkese Hayırlı Akşamlar.
İyi Forumlar.

Kaan Yüksel
39. Dönem Oyun Başkan Adayı

Sen önce yazdığın mesajları silmemeyi öğren Emekli Oyun Başkanı sözünün arkasında dur.😃
Biri sözünün arkasında dur mu dedi??

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Ben sizin gibi 10 parti birleşerek seçim kazanmadım mücadele ederek bileğimin hakkıyla kazandım. Varsa yüreğiniz herkes tek olsun o zaman görelim kim güçlü kim güçsüz