Adalet Medya 2.Sayısı İle Yayında

Adalet Medya

Tarafsız Medya
Vatandaş
Sıradaki Başkan Perspektifi Bölümüne Katılmak İsteyen Başkanlarımız discord üzerinden bize ulaşabilir. Discord Kullanıcı Adımız : adalet_medyaa

Not
Ulaşan Başkanlarımız ile Röportaj Yapmaya Çalışacağız , Yapamadığımız Başkanlarımızın Anlayışla Karşılamasını Dileriz.🌹🤍

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Iyi aksamlar ilk once. Roportaj iyi olmus elinize emeyinize sagliq.
Tolga baskanimda guzel roportaj vermis.
Ama bir sorum var sizin Adalet medyasina. Bakanlik secimlerini es kechmenizi anlayamadim

Adalet Medya

Tarafsız Medya
Vatandaş
Iyi aksamlar ilk once. Roportaj iyi olmus elinize emeyinize sagliq.
Tolga baskanimda guzel roportaj vermis.
Ama bir sorum var sizin Adalet medyasina. Bakanlik secimlerini es kechmenizi anlayamadim
Ani gelişen bir sayı oldu bundan dolayı ekleyemedik fakat aklımızda,bir sonraki sayı da ilk sayfada göreceksiniz. 🙏

niko_23

Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Tolga baskan 7 ni sorunun cevabi. Bence her gun 1 wikiyi on plana atin 3 gun tartisilsin. Ve konu baglansin wikiye eklensin. Boyle her kes secimlere yogunlasmis onun icin wikiye yazmaya vakit yok. Hemde yeni konularda gozukmuyor diye yorum yapan yok.

Alihan

BOZKURT HAREKAT 🐺| Erzurum Milletvekili
Vatandaş
Parti Üyesi
BOZKURT HAREKAT
Çok güzel bir çalışma adalet medayayı takdir ediyorum bu içeriğinden ötürü 🙏

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Tolga baskan 7 ni sorunun cevabi. Bence her gun 1 wikiyi on plana atin 3 gun tartisilsin. Ve konu baglansin wikiye eklensin. Boyle her kes secimlere yogunlasmis onun icin wikiye yazmaya vakit yok. Hemde yeni konularda gozukmuyor diye yorum yapan yok.
Ayrı bir konu başlığı bile var bu konuda. Ara ara atılan konuların üstüne çok fazla konu açılıyor. Haliyle o şekilde de kaybolacak. Konular gözükmüyor değil de göz ardı ediliyor sanki 🙂

niko_23

Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Haklisiniz bende bu konuda cok uzuldum. Wiki konularina yorum yapiyorum kimse tartismak istemiyor. Ama hakikatende vaktim yok secimlere yogunlasdik ben parti yoneticisi olarak sahsen. Ama yinede tek tek konuyu on tarafda tutarsaniz bence yorum yapilir tartisilir. Dogru kurallar cikar ortaya

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Haklisiniz bende bu konuda cok uzuldum. Wiki konularina yorum yapiyorum kimse tartismak istemiyor. Ama hakikatende vaktim yok secimlere yogunlasdik ben parti yoneticisi olarak sahsen. Ama yinede tek tek konuyu on tarafda tutarsaniz bence yorum yapilir tartisilir. Dogru kurallar cikar ortaya
Seçimlerden sonra konulara yorum yapıp açığa çıkarabilirsiniz tekrardan konuları. Varsa eksikleri hep beraber düzeltelim.