5. DÖNEM MV. SEÇİMLERİ PARTİ OY SAYILARI.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEHMET TANYILDIZI

🇹🇷 OSMANLI KURTULUŞ PARTİSİ GENEL BAŞKANI 🇹🇷
Vatandaş
Öncelikle YÜKSELEN GENÇLİK Partisini seçimlerdeki başarılarından dolayı kutlarım. BOZKURT HAREKAT Partisini ve TÜRK GÜCÜ Partisini de ayrıca tebrik ediyorum. Milletvekili seçilen arkadaşlara görevlerinde başarılar.
🇹🇷🇹🇷🇹🇷

BurakDuman

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ
Yasaklı Üye
23. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
BOZKURT HAREKAT
Öncelikle Partimizi Seçimlerdeki başarılarından dolayı kutlarım.TÜRK GÜCÜ ve YÜKSELEN GENÇLİK Partilerilerini de başarılarından dolayı cânı gönülden tebrik ediyorum.
Milletvekili olan arkadaşlarada görevlerinde başarılar diliyorum.Umarım meclis bu zamanda tamamen aktif olur.

MuratKan

Ziyaretçi
Başta kendi partim Ayyıldız Hareket Partisi olmak üzere
Seçimi 1.olarak bitiren Yeniden Doğuş Partisini
Ve ayrım yapmadan
Bozkurt Harekat Partisini,
Yükselen Gençlik Partisini,
Türk Gücü Partisini tebrik ediyorum
Seçilen vekillere görevlerinde başarılar diliyorum.
İyi oyunlar

MertSkyp

🇹🇷24.Dönem İçişleri Bakanı🇹🇷
Vatandaş
İSTİKLAL PARTİSİ Parti Sözcüsü Olarak Başta İSTİKLAL Partimizin Kıymetli Her Bir Ferdini AYYILDIZ Harekat Partisini Yeniden Doğuş Partisini Yükselen Gençlik Partisini Bozkurt Harekat Partisini Türk Gücü Partisini Ayrıca Seçimlere Katılan Siyasi Partilerin Değerli Mensuplarını Milletvekili Seçilen Kıymetli Başkanlarımızı Seçimlerde Gerek Oy Kullanarak Gereksede Emek Harcayarak Destek Olan Başkanları Gerek Şahsım Gereksede Partim Adına Tebrik Ediyor ve Kutluyorum Umarım Dostluğun ve Arkadaşlığın Yaşanacağı Güzel Bir Dönem Olması Dileklerimle Saygılar...

BurakDuman

BOZKURT HAREKAT PARTİSİ
Yasaklı Üye
23. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
BOZKURT HAREKAT
Ayrıca bizleri de tebrik eden partileri de seçim başarılarından dolayı tebrik ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...