38. DÖNEM OYUN BAŞKANI GÜVEN OYLAMASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yazici26

Üye
Vatandaş
Onaylamadigim konu şu böyle dakika başı gün gün yapmış olduğunuz seçmene aykırı seçmeni düşünmeden olmadık dakika olmadık saatte tekerrur eden seçmeni sandığa çağırmak adalet terazisini düzenlemek yerine adaleti bozmak için oyundan soğutmak için elinizden geleni yapıyorsunuz seçim yapıldı itiraz edildi tekrar sayıldı tekrar itiraz edildi edilen itiraz sonucu atanan oyuncu bir gündür görevde ve bugün yine bir oylama yanlış bir politika yanlış bir siyaset ve yanlis bir tavır cephe alıyorsanız direkmen veya taraf tutuyirsaniz da direk beyan edin

yazici26

Üye
Vatandaş
Değerli Başkan Online Oyuncuları;

38. Dönem Oyun Başkanı Güven Oylaması,

Onaylıyorum
Onaylamıyorum
Şeklinde başlamıştır.
Adaya başarılar dileriz.

İyi ve keyifli oyunlar dileriz.
Siyasi bir oyunda bile taraf tutmak kadar kotu ve iğrenç bir politika kötü sonuclar ortaya çıkarır Hemi kalkıp af getiriyorsunuz oyuncuları daha adaletli daha düzgün bir oyun anlayışı içinde birlik beraberlige cagiriyorsunuz Hemi kalkıyor birlik beraberlik kurulmuş bir ortamda birlik beraberlik bozmak için iç kaos çıkartıp aktif üyeleri sindirip oyundan uzaklaştırıp seçmeni hiçe sayıp seçilen başkanı oyun dışı bırakmak istiyorsunuz yapılan güven oylamasıni oylamamiyorum yapılan seçimi onaylamiyorum yapılan haksızlık karşısında yapılani onaylamiyorum

yazici26

Üye
Vatandaş
Değerli Başkan Online Oyuncuları;

38. Dönem Oyun Başkanı Güven Oylaması,

Onaylıyorum
Onaylamıyorum
Şeklinde başlamıştır.
Adaya başarılar dileriz.

İyi ve keyifli oyunlar dileriz.
Seçmenin kullanmış olduğu oyun guvensiz altında seçilen başkanı küçük dusurmek adına yapılan bu oylami onaylamiyorum
Siz değerli başkan online kurucu ve yöneticileri sizin seçmiş olduğunuz adayı yönetime almış olduğunuz modları bizler size karşı sevgi ve saygıyla kabul ediyorsak kimseye haddimizi uslubumuzu bozmuyorsak rencide etmiyor küçük dusurmuyorsak siz değerli yönetimden de aynı şekilde karşılık bekliyoruz yapılan seçilen başkana haksızlık rincide ve kucuk düşürücü bir harekettir Lütfen yönetim olarak ve mod olarak bu oylamayı iptal etmeniz seçilen başkana herkesin saygı ve sevgi çerçevesinde herkesin teşekkür etmesini rica ediyorum arz ederim

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Seçmenin kullanmış olduğu oyun guvensiz altında seçilen başkanı küçük dusurmek adına yapılan bu oylami onaylamiyorum
Siz değerli başkan online kurucu ve yöneticileri sizin seçmiş olduğunuz adayı yönetime almış olduğunuz modları bizler size karşı sevgi ve saygıyla kabul ediyorsak kimseye haddimizi uslubumuzu bozmuyorsak rencide etmiyor küçük dusurmuyorsak siz değerli yönetimden de aynı şekilde karşılık bekliyoruz yapılan seçilen başkana haksızlık rincide ve kucuk düşürücü bir harekettir Lütfen yönetim olarak ve mod olarak bu oylamayı iptal etmeniz seçilen başkana herkesin saygı ve sevgi çerçevesinde herkesin teşekkür etmesini rica ediyorum arz ederim
Merhaba zaten ilgili konuda gerekçeleri ile beraber böyle olacağı yazıldı.
Kimseyi küçük düşürmek amacında değiliz.
Oyun Başkanının görevine tartışmasız başlaması ve o görevde tartışmasız şekilde kalması için böyle bir uygulamaya gidildi.
İlgili itiraz konusunda da açıkladıgımız gibi.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Daha dün itiraz eden taraf seçim tekrarlansın derken biz hayır tekrarlanmayacak ama talep bu ise güven oylaması yapalım dedik.
Seçilen kişiyi korumak amaçlı bu uygulama yapılmıştır.

Adaleti bozduğumuzu iddia eden kişiler daha dün itiraz ederken bile yenilgiyi kabul etmişti. Biz çıktık hayır yenilmediniz, adil olan budur dedik.
Şimdi böyle bir tavır bizim için üzücü.

yazici26

Üye
Vatandaş
Merhaba zaten ilgili konuda gerekçeleri ile beraber böyle olacağı yazıldı.
Kimseyi küçük düşürmek amacında değiliz.
Oyun Başkanının görevine tartışmasız başlaması ve o görevde tartışmasız şekilde kalması için böyle bir uygulamaya gidildi.
İlgili itiraz konusunda da açıkladıgımız gibi.
Yanlış polita yanlış bir izlenim yanlış bir
Daha dün itiraz eden taraf seçim tekrarlansın derken biz hayır tekrarlanmayacak ama talep bu ise güven oylaması yapalım dedik.

Adaleti bozduğumuzu iddia eden kişiler daha dün itiraz ederken bile yenilgiyi kabul etmişti. Biz çıktık hayır yenilmediniz, adil olan budur dedik.

yazici26

Üye
Vatandaş
Dayı alt tarafi 2 tık yapacakalar günlerce vergi ve başkanlık için kaç tık yapılıyor Allah bilir germe adamları Ayhan Güneri tebrik ediyorum bu arada seçimde bir sorun olduğunu düşünmüyorum
Dakika başı saat başı hergun seçme mi yapacağız herkesin belli başlı realde bir işi var oylamayı görmeyen olacak belki 5 tane oylamiyorum 4 tane oyluyorum oyu çıksa misal ortaya seçme sonucu tekrar mi seçime gideceğiz bumu sizin sorun görmediğiniz olay yapmayın Lütfen seçilene de secene de hakkınız olsun Arz ederim

yazici26

Üye
Vatandaş
Bu benim bireysel olarak görüşüm saygı ve sevgi çerçevesinde oyunlar diliyorum herkese güven oylamasıni Oylamiyorum

Aktimur*

4. Dönem Hava Kuvvetleri Komutanı
Vatandaş

Sayın yöneticim adaletinizden herhangi bir şüphemiz yoktur. Biz dün itirazlarımız sonucunda adaletin tecelli ettiğini gördük. Güven oylamasını dün forumda söylediniz bizde bunu biliyorduk. Partimizin üyesi buraya kendince sitem etmiş. Bu konuda neden ısrar ile itiraz ettiğini sorduk. Kendisi partimizden ayrılma kararı aldı. Partimiz ile bağlantısı yoktur. Şahsi sitemidir. Saygılarımla

Fettah Özdemir

🇹🇷MKP🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş

Arkadaş konulardan uzak onun adına özür dilerim gerekli açıklamayı yapacagım.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Güven oylaması güzel bi yaklaşım olmuş. Sonuçta itirazlar sonuç değiştirmişti. Ama hak ettikleri bir zafer aldı turan ittifakı. Bu yüzden herkese de tebrik etmek düşer. Seçimin tekrar edilmesine gerek yok diye düşünüyorum
Seçimin tekrarı gibi bir şey söz konusu değil.
Zaten ilgili kişi şu an oyun başkanı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...