19. DÖNEM MV. SEÇİMLERİ BİTMİŞTİR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meteturan

Trabzonspor
Vatandaş
Ben sadece şu kısmı anlamadım. Seçimi yakından takip ettim gün boyu. Evet 60 oy beklediğimden fazla geldi. Ama anlamadığım kısım şu, sms onayı yapan toplam 285 kişi gözüküyordu sitede. Hatta bu kişiler içinden de elenenler oldu inaktiflikten geldikleri için. Peki nasıl oldu da son olarak toplam oy 303 oldu? Bu kısmı anlayamadım ben. Nereyi atladım acaba tam olarak :)

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Ben sadece şu kısmı anlamadım. Seçimi yakından takip ettim gün boyu. Evet 60 oy beklediğimden fazla geldi. Ama anlamadığım kısım şu, sms onayı yapan toplam 285 kişi gözüküyordu sitede. Hatta bu kişiler içinden de elenenler oldu inaktiflikten geldikleri için. Peki nasıl oldu da son olarak toplam oy 303 oldu? Bu kısmı anlayamadım ben. Nereyi atladım acaba tam olarak :)
Şöyle açıklayalım;
Her parti başkanı biliyor ki SMS gelmeyen bir çok kullanıcı var.
Bu kullanıcılar ilk SMS'i onaylamış ise oyunu direkt geçerli sayıyoruz.
Bu kullanıcılar bildiğimiz oyuncular ise oyunu direkt geçerli sayıyoruz.

Aktif olarak oynayan oyuncuları bildigimizden açıkcası tekrardan kod gönder, geldi mi gelmedi mi muhabbetine girmiyoruz. Bu oyları direkt geçerli sayıyoruz.

Fmdiscioglu

İLK ADIM PARTİSİ | İZMİR MİLLETVEKİLİ
Vatandaş
Şöyle açıklayalım;
Her parti başkanı biliyor ki SMS gelmeyen bir çok kullanıcı var.
Bu kullanıcılar ilk SMS'i onaylamış ise oyunu direkt geçerli sayıyoruz.
Bu kullanıcılar bildiğimiz oyuncular ise oyunu direkt geçerli sayıyoruz.

Aktif olarak oynayan oyuncuları bildigimizden açıkcası tekrardan kod gönder, geldi mi gelmedi mi muhabbetine girmiyoruz. Bu oyları direkt geçerli sayıyoruz.
Yani pozitif ayrımcılık yapıyorsunuz ? Tüm kullanıcılara karşı aynı ölçüde olmanızı beklerdim ben :)

BaşkanOnline - Sistem

SİSTEM HESABI
Yönetici
Yani pozitif ayrımcılık yapıyorsunuz ? Tüm kullanıcılara karşı aynı ölçüde olmanızı beklerdim ben :)
Hocam şimdi sizi tanıyoruz, satın alım yapıyorsunuz.
SMS linkiniz gelmedi.
Ne diyeceğiz? SMS linkiniz gelmedi, siz gerçek olmayabilir misiniz mi diyeceğiz :)
Tabi ki hayır.

Oyuna emek veren oyuncuya, tanıdıgımız oyuncuya, beraber diyalog kurdugumuz oyuncuya tabii ki pozitif ayrımcılık yürütebiliriz.
(SMS onayı gibi kullanıcı doğrulayan bir sistemde)

ÜmitZehra

MedyaOnline Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Güven meselesi, ki zaten özellikle belirtilmiş sadece sms doğrulamasında uyguluyoruz diye. Diğer konularda tabiki herkese aynı kuralları uyguluyorlar bundan şüphemiz yok. Sizin de şüpheniz yoktur diye tahmin ediyorum 😀
Yalnız sms onay sistemi ise sorun yoktur.Ama diğer konularda oyuncular arasında ayrımcılık yapılmasına karşıyım.

Furkan Yağız

Kara Kuvvetleri Komutanı
Vatandaş
Güven meselesi, ki zaten özellikle belirtilmiş sadece sms doğrulamasında uyguluyoruz diye. Diğer konularda tabiki herkese aynı kuralları uyguluyorlar bundan şüphemiz yok. Sizin de şüpheniz yoktur diye tahmin ediyorum 😀
Aynı durumu bende yaşadım destek alanından bildirdim bunu zamanında ekonomi bakanı olmuştum parti başkanıyım şu an ve gece yargıcıyım kendimden şüphe ettim şimdi npc falan mıyım acaba 🤔

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...