101 Milletvekili Oyu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüneyt Derin

Ziyaretçi
Abi sakin olun ya gereksiz tatisiyirsunuz ne için ne gerek var

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Herkes fikrini itirazını özgürce yapabilir fettah başkanım da seçimle alakalı rahatsızlığını dile getirdi konu uzamış olabilir fakat herhangi bir saygısızlık veyahutta hakaret söz konusu bile değil fakat yönetim kararı düşüncesi ne olursa olsun saygı duyarız .
katılıyorum size ali başkanım siz itirazını yapabilirsiniz bende kendi yorumumu yapabilirim yorum yapmak bile suç olmuş

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
katılıyorum size ali başkanım siz itirazını yapabilirsiniz bende kendi yorumumu yapabilirim yorum yapmak bile suç olmuş
Evet biz de itiraz yapabiliriz biz de yorum yapabiliriz biraz önce beni suçlu göstermeye çalışıyordunuz şimdi ne oldu da geri vites oldu anlamadım?

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Evet biz de itiraz yapabiliriz biz de yorum yapabiliriz biraz önce beni suçlu göstermeye çalışıyordunuz şimdi ne oldu da geri vites oldu anlamadım?
Geri vites falan yok hala ilginç buluyorum açıklamadan 10 dakika geçmeden “hatırlarma” için konu açmanızı ama itirazını yapamazsınız diye bişey demedim

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Rica ederim Arda bey başka bir sorunuz olursa bana da sorabilirsiniz sizlere oyun hakkında bilmediğiniz şeylerde yardımcı olabilirim.
Merak etmeyin Kaan bey bizde biliyoruz birtakım şeyleri ara sıra kafa karışıklığı olabiliyor hata yapmak insana mahsustur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...