Yeniden Doğuş Partisi 23. Dönem Seçim Sonuçları Açıklaması

Ardilla

TGDP - 20,21,23. D.MV; 22 D.İB, 24. D.GBV
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Öncelikle çok çalışıp seçime katılma yeterliliğini sağlayan tüm partileri kutlarım. Hepimiz zor süreçten geçerek ve çok çalışarak bu yeterliliği elde ettik. Seçim süreci boyunca partiler çok çalıştılar. Nihayetinde baskanonline kullanıcıları tercihini yaptı.

Seçim sonucunca 1. çıkan İşçi ve Emekçi partisini tebrik ederim. Kendileri güzel çalıştılar ve hakettiler bizlere de tebrik etmek düşer, yeni dönemde görevlerini başarıyla gerçekleştireceklerini inaniyorum.

Aynı zamanda bu seçim sürecinde ozellikle Zafer İttifakımızın partileri olarak nezaket ve saygı içerisinde bir seçim süreci geçirdik, bu sebep ile ittifak partilerimizin ve parti üyelerinin hepsini tekrar tebrik ediyorum. Diğer partilerin kendi içinde yaşanan konuları görüyoruz ve ilgilenmiyoruz, kendilerini bitirmeye devam edebilirler. Biz oyunda dostluğun teminatiyiz.

Partimiz Yeniden Doğuş & Vefa olarak 67 oy ile 4. sırada yer aldik ve 15 milletvekilligi kazandık. Şimdiden öncelikle kendi partililerim ve ittifak partilerimizden bu göreve gelecek tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Aynı zamanda 18 aralik günü başlayacak olan başkan seçiminde parti olarak adayımız Kaan Yüksel başkanımızdır, başta ittifak bilesenlerimiz olarak tum baskanonline kullanıcılarının oylarini bekliyoruz.

Bizler bu oyunda huzurun, kardeşligin hoşgörünün teminatiyiz. Bizler oyunda partiden partiye ziplayanlar sirf her ay 3 5 t fazla para gelsin diye gereksiz samimiyet kuranlar degil, muhabbetle ve saygiyla birlikte çalışan ve oynayan insanlarız. Bu neticeyle partimiz ve ittifakımız olarak yürüyüşe kalbinde temiz duygular olan tüm oyuncuları davet ediyoruz. Gelin bizimle yürüyün dostluk ve kardeşlik kazansın.

Yeniden Doğuş Varsa Huzur Var.

Saygılarımla.

-Yeniden Doğuş Partisi Parti Sözcüsü Ardilla

Ekli dosyalar

• IMG_20231210_121327_725.jpg
    IMG_20231210_121327_725.jpg
    72.4 KB · Görüntüleme: 1

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Arkadaşlarımı Ailemi yürekten kutluyorum🌹
Hepimizin eline emeğine yüreğine sağlık 👏🏻
Milletvekili olucak arkadaşlarımızın da görevlerini layıkıyla getireceklerinden hiç şüphem yok🙏🏻
🌄#AdanmışHayatlarınUmuduYenidenDoğuş🌄

Ardilla

Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Arkadaşlarımı Ailemi yürekten kutluyorum🌹
Hepimizin eline emeğine yüreğine sağlık 👏🏻
Milletvekili olucak arkadaşlarımızın da görevlerini layıkıyla getireceklerinden hiç şüphem yok🙏🏻
🌄#AdanmışHayatlarınUmuduYenidenDoğuş🌄
Kaan Yüksel başkanlığında güzel günlere ulaşacağız.

Yaşasın Kaan Yüksel!
Yaşasın Yeniden Doğuş & Vefa!
Yaşasın Zafer İttifakı!

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Başarılar Yeniden Doğuş teşekkürler. Tebrik dilekleriniz için 🌹 Varolsun Zafer ittifakı.

Ardilla

Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Başarılar Yeniden Doğuş teşekkürler. Tebrik dilekleriniz için 🌹 Varolsun Zafer ittifakı.
Teşekkür ederiz dost Işçi ve Emekçi ailesinin kıymetli başkanı Ayhan başkanım. Yeni dönemde hep beraber iyi çalışmalara imza atacağımıza ve zamanla daha güçlü köklü bir ittifak olacağımıza inaniyorum. Saygılarımı sunuyorum. Varolsun Zafer İttifakı!

M-D

Ziyaretçi
Yeniden Doğuş Ve Vefa ailemizin emek harcayan çalışan yorulan her bir kardeşime dostuma çok ama çok teşekkür ederim 🌹🌹
Hep beraber nice başarılar görelim 🌹