Liste paylaşım saati hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mirfewiron

Ziyaretçi
Bu arada bu konuyla ilgili daha önce verilen kararlar var yönetim doğru olan kararı verecektir. İtiraz sebebi geçerli bir sebep savunmada gayet makul. Yenilikçi Demokrasi listesindekiler vekil atanmış ya da sıralamadan rastgele vekil atanmış değişen bir şey olmicak. Vekiller atandı itiraz sonradan yapıldı Yönetimin işgücünü azaltmak adına milletvekili listesinin uygulanması daha makul. Sadece küçük bir ceza parti kasasından kesilebilir.
Bende itiraz için gecikildiğini düşünüyorum 12 saat olmuş liste paylaşılalı ve atamalar yapılmış

Kubilay*

7.Dönem Adalet 8.Dönem Ekonomi Bakanı
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Bu arada bu konuyla ilgili daha önce verilen kararlar var yönetim doğru olan kararı verecektir. İtiraz sebebi geçerli bir sebep savunmada gayet makul. Yenilikçi Demokrasi listesindekiler vekil atanmış ya da sıralamadan rastgele vekil atanmış değişen bir şey olmayacak. Vekiller atandı itiraz sonradan yapıldı Yönetimin işgücünü azaltmak adına milletvekili listesinin uygulanması daha makul. Sadece küçük bir ceza parti kasasından kesilebilir.
Ahh erenim yine doğru konuşmuş 🌹

Mühendis

Üye
Vatandaş
Ben partisiz bir vatandaşım. Vatandaş olarak bir partinin sorumsuz hareketini kınıyor, yönetimin kararını bekliyorum. Emsal bir karar olmasını umarak, bir daha kimsenin böyle bir şey yapmamasini umuyorum. Bir partide 1 kişi uyuyakalmis olabilir. Başka parti mensubu yok mu o kişiyi uyaracak? Ya da başka parti mensubu yok mu bu listeyi paylaşacak? Bu rahatlık nereden geliyor? Bir parti 10.59 da bu listeyi paylaşırken siz hangi rahatlıkla 12lere kadar bekleyebiliyorsunuz? Bu konu bu kadar uzamasa, emin olun her dönem aynı şeyi yaparsınız.

Birisi çıkıp desin ki seni ilgilendirmez. Bu oyunu millet vekillerinin önerileri yönlendiriyor. Bu oyun hepimizin. Ben böyle bir rahatlığa razı değilim. 40 kişiyi 11 e kadar paylaşan insanlara haksızlıktır, saygısızlıktır bu yapılan. Hem de, bir yoneticinin saat 11.00 a kadar listelerin gelmesi gerektigini belirtmesine rağmen.

Yönetimle aranızda olabilir bu durum, fakat itiraz etmek, yorum yapmak şu anda hepimizin hakkıdır. Bu hakkı bize, o saate kadar liste yapmayan yönetici/üyeleriniz vermiştir.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
İlgili parti geç atama yapmış evet.
Ancak geç atamalarda uygulanan prosedür parti listesine girerek en üstten başlayarak herhangi bir makama sahip olmayan oyuncuları atamak oluyor.
Bu zaten ilgili konuda yazıyor. (Rastgele atanacağı)

Gecikme olabilir ancak bir sorumluluk yerine getirilmediği için 2000 yeşil taş değerinde oyun parası parti kasasından çekilecektir.

Bu karar dışında başka bir karar mümkün değildir. (Mv. düşürülmesi vb. Kesinlikle söz konusu olamaz)

Herkese iyi oyunlar dileriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...