Yeniden Doğuş Partisi 🌹 Zafer Açıklaması

Ardilla

TGDP - 20,21,23. D.MV; 22 D.İB, 24. D.GBV
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Kıymetli başkanonline platformunun değerli başkanları. Bir seçim dönemini daha geride bıraktık. Yeniden Doğuş & Vefa partimiz bu seçim sonucunda iktidar olarak sandıktan çıkmıştır. Bize oy veren tüm kullanıcılara bu neticeden ötürü teşekkür ederek yüzünüzü asla kara çıkartmayacağımızın sözünü partim adına sizlere veriyorum, ayrıca bize oy vermemiş olan tüm değerli başkanlarımın da gönlünü alacağımıza eminim. Hazırız, çok çalıştık, kendimize inanıyoruz.

Bu seçim döneminde Zafer İttifakı adında bir ittifak kurduk. Bu ittifakımızın kıymetli partileri olan İşçi ve Emekçi, Bozkurt, Turan, Siyah Sancak, Börü ve Özgürlük partilerine ve kıymetli başkanlarına teşekkür ederim beraber çok güzel bir yol yürüdük ve bu dönemi başarıyla tamamladık. Onlar da bu netice için çok çalıştılar, emin olsunlar ittifak partili kardeşlerimizin, dostlarımızın da yüzünü kara çıkartmayacağız.

Bu seçimde rakibimiz olan Fatih Tutuk Bey'i de cesareti ve çalışması için tebrik ederim. Her ne kadar seçim sonucu açıklandıktan itibaren çirkefleş açıklamalar yapmış olsa da kendileri biz asla bu kötü dili kullanmayacağız. Bugün bizi iktidara taşıyan şey dostluk kardeşlik duygularımız ve kimsenin kalbini kırmamış olmamızdır, oyunu tekdüze bir hale getirdiniz diye eleştirenler olsa bile.

Bir önceki dönem oyun başkanım Sayın Ayhan Güner'i kutlarım, kendisi harika bir başkanlık dönemi geçirdi. Oyundaki barış ortamının oluşması için çok çalıştı ve çabaladı, kimsenin kalbini kırmadı. Bizim için değerlidir.

Bizimle yürüyen tüm dostlara selam olsun.
Bu iktidar için aylarca ilmek ilmek çalışan, gece gündüz çalışan tüm partili aileme selam olsun.
Tüm başkanonline platformunun kıymetli kullanıcılarına selam olsun.

ZAFER İTTİFAKI BAŞARDI!
YENİDEN DOĞUŞ & VEFA PARTİSİ BAŞARDI!

Kardeşim, dostum, arkadaşım KAAN YÜKSEL başardı. KUTLARIM!

-YENİDEN DOĞUŞ PARTİSİ PARTİ SÖZCÜSÜ ARDİLLA

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Destek veren herkese teşekkür ediyorum ✋🏻
Bu hepimizin zaferi hepimizin başarısı🌹
Öncelikle ailem Yeniden Doğuş ve Vefa olmak üzere tüm Zafer İttifakı partilerine ayrı teşekkür ediyorum 👏🏻
Bu dönem gayretlerimizin meyvesini yiyeceğiz 🙏🏻

M-D

Ziyaretçi
Başta değerli ailem olan Yeniden Doğuş Partisi ve Vefa Partisi başkanları
İşçi Ve Emekçi Parti yönetimi ve başkanlarına
Bozkurt Harekat Partisi yönetimi ve başkanlarına
Turan Partisi yönetimi ve başkanlarına
Börü Partisi yönetimi ve başkanlarına
Siyah Sancak yönetimi ve başkanlarına
Özgür Partisi yönetimi ve başkanlarına
Zafer İttifakının her bir üyesine
Oy atan atmayan destek çıkan çıkmayan emek harcayan her bir başkanıma hem şahsım hemde partim adına çok teşekkür ederim 🌹🌹