Kafirya - Oyun Hayatım HK.

Kafirya

eos✨
Vatandaş
Herkese merhaba,

4 aylık bir süreçten sonra yönetim ekibinden ayrılma kararı aldım, bu süreçte tüm yönetim ekibine teşekkür ederim.

Hep bir “Yönetim taraf tutuyor.” söylemlerine istinaden söylüyorum bunu, tamamen hakkaniyetli objektif bir şekilde ilerleniyor sizlerden ricam artık bu düşüncelerinizden vazgeçmeniz.

Tekrardan oyuncu olarak aranızdayım ve her zamanki cümleyle devam ediyorum hodri meydan :)

M-D

Aktif Üye
18. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Herkese merhaba,

4 aylık bir süreçten sonra yönetim ekibinden ayrılma kararı aldım, bu süreçte tüm yönetim ekibine teşekkür ederim.

Hep bir “Yönetim taraf tutuyor.” söylemlerine istinaden söylüyorum bunu, tamamen hakkaniyetli objektif bir şekilde ilerleniyor sizlerden ricam artık bu düşüncelerinizden vazgeçmeniz.

Tekrardan oyuncu olarak aranızdayım ve her zamanki cümleyle devam ediyorum hodri meydan :)
Aga beee

Hem oyunculukta hem yöneticilikte çizgini bozmadın herkese eşit davrandın
Herkesin sorunlarına yetişmeye gayret gösterdin
Hakkında hayırlısı olsun Rüa başkan ( kafirya geri döndü 😀)

KURT 77

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Yöneticiliğin üstesinden çok iyi geldin ama kıyaslarsak oyunculuğun kat kat üstün dahada eğlenceli 😀
Emeklerine sağlık , Hosgeldin aramıza 🌹

Kaan Yüksel

Türkiye Genç Doğuş Partisi
Yasaklı Üye
Vatandaş-2
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Hayırlı olsun yöneticilik kariyerini çok iyi gerçekleştirdin her oyuncuya tarafsız baktığına forumda oyunda şahit oldum eline emeğine sağlık.
Ama üzülme bundan sonrası için yönetici olduğun bir yer hala var 🌹
Hoşgeldin aramıza.

Semihh

43. DÖNEM | İçişleri Bakanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Bu süreçteki hakkaniyetinden dolayı tebrik ederim. Başarıların daim olsun 🌹

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Yönetici olarak verdiğin emekler için Teşekkür ederiz. Oyuncu olarak tekrardan aramıza hoşgeldin 🌹

Ahmett EROL

Adalet ve Direniş Partisi Kurucu Başkanı
Vatandaş
Rüa dostum,yoldaşım oyuncuyken birlikte sırt sırta çok savaşlar verdik ama şuan döndüğün için mutluyum tekrardan hoşgeldin savaş bayrakları tekrardan çekilsin o zaman 🌹

MAGARSUS

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
KIZILELMA
Herkese merhaba,

;)🍎