KADINLARIMIZA ÖZEL 🌹

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahpus

Yeni Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Merhaba ben kızım fakat erkek ismim var Muhammet Eslem ismim gerçekte oyunda Muhammet . Ve erkek diye kaydım girilmiş kız secmistim

Tomris

Ziyaretçi
Şiddetten, haksızlıktan, emek hırsızlığından uzak, dilediğimiz şekilde, dilediğimiz yer ve zamanda, dilediğimiz şeyi yapabildiğimiz, bizlere verdiği haklara sahip çıkıp yaşatmak için elimizden geleni yaptığımız Mustafa Kemal Atatürk'ün ışığında, nice 8 Martlara...

TOMRİS

Dişi Kartal 1903

Ziyaretçi
Değerli kadın oyuncularımız;

Bugün bizim günümüzken biraz ayrıcalığımız olsun.

Oyunumuzda bulunan tüm kadın oyuncularımız konuya Kullanıcı adlarını yazması şartında 1000 Yeşil Taş hediye edilecektir.

İyi ve keyifli oyunlar dileriz, günümüz kutlu olsun.
Tüm Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyorum, Ezilen Şiddet Gören ve Genç Yaşta Zorla Evlilik Yaşayan Kadınlarımızın da Ayrıca Allah Yardımcıları Olsun.

Kullanıcı Adım : Dişi Kartal 1903

Sso

Üye
Vatandaş
Değerli kadın oyuncularımız;

Bugün bizim günümüzken biraz ayrıcalığımız olsun.

Oyunumuzda bulunan tüm kadın oyuncularımız konuya Kullanıcı adlarını yazması şartında 1000 Yeşil Taş hediye edilecektir.

İyi ve keyifli oyunlar dileriz, günümüz kutlu olsun.
Kadınları anlatmaya kelimeler, anlamaya da ömürler yetmez. Yeryüzünde gördüğümüz her şey, kadının eseridir. Her kadın, yaptığı işte bir sanatkârdır ve emeği her zaman takdir edilmelidir. Dünya kadınlar günü kutlu olsun 🎉💐🌸

Oyun kullanıcı adım:sso

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...