Cumhuriyetimizin 100. Yılı Oyun Başkanlığı Teşekkür Metni - 1. Bölüm

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Çok Kıymetli Başkan Online Oyuncuları,

Kıran kırana geçen bir yarış ve rekabet ile 37. Dönem Oyun Başkanlığı seçimini geride bıraktık. Bu harika şekilde ve sıkıntısız geçen seçim döneminin aslında çok daha özel olduğu bir durum var. Hepimiz, oylarımızla sadece 37. Dönem Oyun Başkanını seçmedik. Hepimiz, Cumhuriyetimizin 100. Yılının Oyun Başkanını seçtik. Seçimde oy kullanan her oyuncumuz, gerçekten özel bir seçmen oldular. Herkese, özel seçmen olduğu için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Oy kullanan her oyuncumuz, ay başından süre gelen zamanda çok emek verdiler, çok zaman harcadılar ve oylarını kullandılar. Bu hususta, verdiğiniz her bir emekten ötürü ve zaman ayırıp değerli oylarınızı kullandığınız için bütün oy kullanan oyuncularımıza kendi nezdimde teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Özel seçmenlerden ayrı olarak; ay başından bu zamana kadar çok büyük emekler harcayan, partilerinden ve ittifak mensuplarından aday gösterilen Oyun Başkanı adaylarımız da bir o kadar özel konumda. Buna ithafen ;

- 1. Turda ve 2. Turda harika bir şekilde yarışan ve çok güzel bir rekabet içerisinde bulunduğumuz Efe (MAGARSUS) başkanımı, partisini ve parti üyelerini,
- 1. Turda çok güzel bir şekilde yarışan ve rekabet içerisine giren Eren (Eren43180) başkanımı, partisini ve parti üyelerini,
- Yine 1. Turda çok güzel bir şekilde yarışan Ayhan (Ayhangünerr) başkanımı, partisini ve parti üyelerini

Verdikleri emekleri için, gösterdikleri rekabet için tek tek tebrik ediyorum. Tebrik mesajları ve nezaketleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve bundan sonraki dönemlerde başarılar diliyorum.

Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağımız bu dönemde, denk gelişlerin en onurlusu olan ve 37. Dönem Oyun Başkanı olarak beni seçip, onore eden bütün başkanlarımıza, oy veren - oy vermeyen tüm oyunculara çok teşekkür ediyorum.

Hepimiz için hayırlı ve uğurlu bir dönem olması ümidiyle 🙏
Saygılarımla ve sevgilerimle.

TOLGA ÇITIR
Cumhuriyetimizin 100. Yılının ve 37. Dönemin Oyun Başkanı

Son düzenleme:

BÖ21

Ziyaretçi
Yeni görevinde başarılar diliyorum Tolga başkanım hayırlı uğurlu olsun 🌹