Boş boş konuşmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tozkoparan.

Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş
Sayin başkan online oyunçulari bu başkanlar bən kəndimi beldiye başkanı atdiğimdan bu yana bəni eleştiriyorlar bən miyim vali yoksa onlar mi anlamadim onlara burdan demək isdyim bən kanuna görə görüm işimi kanunsuz hic bir şey yapamadim şehir bən sizin haqqınz ile vali olmamdim kenim kəndi emeğimle odlu bu yüzdən sizim gibi beldiye başkanlari bəni eleştiremesiniz bən valiyim gerirse bən sizi eleştirire bilirim. Kəndi işinize bakin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231217_230651.jpg
    Screenshot_20231217_230651.jpg
    722.4 KB · Görüntüleme: 62

Dolunay57

Sinop Valisi
Vatandaş
Bende sinop valisiyim ama emek verip belediye için çabalayanlarin hakkına girmemek için kendimi atamadım.Karar sizin buna karışamam.

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Sen haqlisin. Ama yonetim bu konuya el atirsa iyi olur.Sayin baskan online yonetimi. Sizlerden rica ediyorum lutfen bu konuyu duzeldin. Tabiki takdir sizin. Ama bencede Wehrinde vali olan birinin kendisini belediyye baskani yapmasi yalniw. Wehir valisi belediyye koltugu bowalinca ayni wehirden belediye baskani atarsa daha dogru daha guzel olur. Takdir sizin. Bu mesajimi inceleyib duwunub dogru karar vermenizden wubhem yok

Uğur.

Juvanes*
Yönetici
Yönetici
28. Dönem Oyun Başkanı
Atama kuralı açık ve net. Şehir de en üst yetkili Validir ve atama yetkisi Şehir Valilerimizdedir.

Atama için uygun gördüğü, şehirde ki bir başkanı atayabilir, uygun görmüyorsa da kendini atayabilir.

Tozkoparan Valimizde kurala uymuş ve böyle uygun görmüş. Bizlere kararına saygı duymak düşer.

Kuralına uygun atama için; Valimiz hesap vermez, dolayısıyla konu kilitlenmiştir.

Keyifli forumlar dileriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...