6. DÖNEM ŞEHİR VALİLERİ ATANMIŞTIR.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Bütün ss lere bakıyorum ve görüyorum ki elle tutulur bir durum yok.

Kaybettiğini kabul etmiş diyorsun anlatamadım sana tam tekrar baştan söyliyim heceleyerek anlarsın belki.

Ar-ka-da-şı-mız bu dö-nem o-yu-na baş-la-dı da-ha ilk dö-nem-i se-nin gi-bi a-ce-mi ne-yin na-sıl iş-le-di-ği ko-nu-sun-da pek bil-gi-si ol-ma-ma-sı muh-te-mel.

Understand me Fatih?

Sana da atama lazımsa gel oyun başkanı adayı yapalım seni belki bu sefer kazanırsın şu loserlığı atarsın bi üstünden 😃

Elle tutulur durum şu; 02:08 de oyuna yeni başlayan arkadaşımız yazmış ki ''yakalamaya çalışıyorum''

Demekki 02:08 de halen geride ve yakalamaya çalışıyor.

Anladın mı kaan??

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Elle tutulur durum şu; 02:08 de oyuna yeni başlayan arkadaşımız yazmış ki ''yakalamaya çalışıyorum''

Demekki 02:08 de halen geride ve yakalamaya çalışıyor.

Anladın mı kaan??
gördüğümüz üzere 00.00 da yakalamış hatta geçmiş bile farkedememiş olması dalgınlık olabilir.Bunu vali atanmasından anlayabiliyoruz.

00.00 için yakalayamadığına dair kanıtın var mı?

Bence yok evet bende öyle düşünmüştüm.

Dediğim gibi ben yaşananlara göre konuşuyorum.Ortaya sunulan şeylere göre yorumum bu.Arkadaşımızın konuşmalarını da işleyişe oyuna tam hakim olamamasına yoruyorum.

Tamamen objektifim ilk defa.

Tekrar diyorum ben sizi tutuyorum…

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
gördüğümüz üzere 00.00 da yakalamış hatta geçmiş bile farkedememiş olması dalgınlık olabilir.Bunu vali atanmasından anlayabiliyoruz.

00.00 için yakalayamadığına dair kanıtın var mı?

Bence yok evet bende öyle düşünmüştüm.

Dediğim gibi ben yaşananlara göre konuşuyorum.Ortaya sunulan şeylere göre yorumum bu.Arkadaşımızın konuşmalarını da işleyişe oyuna tam hakim olamamasına yoruyorum.

Tamamen objektifim ilk defa.

Tekrar diyorum ben sizi tutuyorum…
Sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün 😁

Bende senin bu objektifliğini dalgınlığına veriyorum. 😊😊