38. DÖNEM OYUN BAŞKANI SEÇİMİ 2. TUR SONUÇLARI (İTİRAZLAR SONRASI)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fettah Özdemir

🇹🇷MKP🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
Bu kişi hakkında yapacak bir şey olmayıp, ilgili kişi mesaj gelmemesi ile alakalı seçimin 2 günü hiçbir şey demeyip son 20 dakika yazmıştır.
Oyu geçersiz sayılmıştır çünkü defalara duyuru atmamıza rağmen ilgili kişi bu konuda desteğe ulaşmamıştır.
Ki size de durum hakkında seçim bititkten sonra bilgilendirme yapmıştır.
İlgili kişinin oyu silinmiş olup, geçersizdir.

İlgili arkadaşın oyu silinmiş olup; oyunda banlanmıştır.
Mahmut bey duyurularınızda son süre diye birşey görmedim ben seçimin bitiş süresine göre hareket ettik oy yetiştirmeye çalıştık

BurakAtak

TÜRK BUDUN
27. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Oyuncu hangi sebebten banlandı bilemem. Oyunda olmayanın oyunun da geçersiz olması gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• 0E850567-3E03-424E-B1A2-FFC17897BA1F.png
    0E850567-3E03-424E-B1A2-FFC17897BA1F.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 17

Fettah Özdemir

🇹🇷MKP🇹🇷
Yasaklı Üye
Vatandaş
beyefendi konunun içinde değilseniz ve anlamıyorsanız ilgilenmeyin, @Burak Atak. ile süreci yürütelim.

Arda termiden değil başka bir oyuncudan bahsediliyor burada.
Ben konunun içeriğini bilmem işten yeni çıktım sizin yazdığınız mesaja cevap verdim cevabımı da aldım kolay gelsin yapıcak birşey yok bazı şeylerin sonu gelmiştir belkide şahsi adımıza uğraşmaya gerek yok.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Ben konunun içeriğini bilmem işten yeni çıktım sizin yazdığınız mesaja cevap verdim cevabımı da aldım kolay gelsin yapıcak birşey yok bazı şeylerin sonu gelmiştir belkide şahsi adımıza uğraşmaya gerek yok.
Şu an yalnızca sorun çıkarıyorsunuz, kimsenin bir şey dediği yok, bir şeyin sonu geldiği yok, itiraz ediliyor cevap veriyoruz. konuyu yanlış anlayan sizsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...