24. DÖNEM EKONOMİ BAKANI GÖREVDEN ALINMIŞTIR.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları
24. Dönem Ekonomi Bakanı: Arda Ulaş Ateş geçmişte yönetime hakaret / küfür suçundan banlanmış daha sonra küfür ettiği yönetici tarafından affedilmiş, banı kaldırılmıştır.
Ancak konuşmanın devamında bu mesajlar "oyun yönetimini neden ilgilendirsin" "bunlar özel mesajlar" söylemlerinde ısrar etmesi sonucunda "oyun yönetimine hakaret ve küfür" nedeniyle Discord kanıtlarında oyun yönetimini ilgilendiren kanıtların delil olarak kabul edilmesi kuralı işletilerek görevden alınmıştır.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Oyun yönetimi olarak attığım bu mesaja kişisel bir yorum da ekleyeyim.
Bana şerefsiz demesine rağmen ilgiyi kişiyi affettim ancak arkadaş ısrarla konuyu uzattı.
Bu sebepten affetmekten vazgeçtim.
24. Dönem Ekonomi Bakanı: Arda Ulaş Ateş geçmişte yönetime hakaret / küfür suçundan banlanmış daha sonra küfür ettiği yönetici tarafından affedilmiş, banı kaldırılmıştır.
Ancak konuşmanın devamında bu mesajlar "oyun yönetimini neden ilgilendirsin" "bunlar özel mesajlar" söylemlerinde ısrar etmesi sonucunda "oyun yönetimine hakaret ve küfür" nedeniyle Discord kanıtlarında oyun yönetimini ilgilendiren kanıtların delil olarak kabul edilmesi kuralı işletilerek görevden alınmıştır.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Yazıyı ilk beğenenlere bakarsak "A.Erol/kafirya" kimin neyle uğraştığı belli...

@Mahmut Sayın yöneticim, Huawei telefon kullanmam nedeni ile oyunun son versiyonunu güncelleyemiyordum, siz bunada bi yoğunlaşıp Aptoide uygulamasına son versiyonu yükleseniz.

Saygılar.
Kimsenin kimse ile uğraşmasına gerek yok. Affettiğim halde arkasında durdu. Bunu yazdım. Oyuncunun en büyük düşmanı kendisi.

Sera

Ziyaretçi
Yazıyı ilk beğenenlere bakarsak "A.Erol/kafirya" kimin neyle uğraştığı belli...

@Mahmut Sayın yöneticim, Huawei telefon kullanmam nedeni ile oyunun son versiyonunu güncelleyemiyordum, siz bunada bi yoğunlaşıp Aptoide uygulamasına son versiyonu yükleseniz.

Saygılar.
Huawei pişmanlıktır ne yazık ki lanet olsun aldığım güne aynı sorunları her oyunda yaşıyorum bu oyun nezninde değilim genelin de problem :/ App Galeryde adam gibi hiçbirşey yok olanlarda güncellemeyi çok geç alıyor. Ben dün indirdim forumda ki apk şeysinden bi problem yok şuan için oradan dene istersen

Arda konusuna gelirsek geç oldu güç olmasın 😅 Elinize sağlık Mahmut modum

GS_Easterner

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
Huawei pişmanlıktır ne yazık ki lanet olsun aldığım güne aynı sorunları her oyunda yaşıyorum bu oyun nezninde değilim genelin de problem :/ App Galeryde adam gibi hiçbirşey yok olanlarda güncellemeyi çok geç alıyor. Ben dün indirdim forumda ki apk şeysinden bi problem yok şuan için oradan dene istersen

Maalesef forumdaki apk şeysinden de inmiyor. Sağ olsun Mahmut yöneticim 1 saate halledecek 😉

Diğer konuya girmiyorum, herkesin düşüncesi kendine.

Sera

Ziyaretçi
Maalesef forumdaki apk şeysinden de inmiyor. Sağ olsun Mahmut yöneticim 1 saate halledecek 😉

Diğer konuya girmiyorum, herkesin düşüncesi kendine.
Bende sorun olmadı diye belirtiyim dedim 😅 Huawei yazınca acını da anladım 😅 Millet uzaya gidiyor biz apk arıyoruz ajsksk neyse konu çok amacından saptı keyifli oyunlar

Tolga57

Ziyaretçi
Her türlü kahrımızi çeken yöneticilerimize hakaret etmek ve bu konud ısrarcı olmak kimsenin haddi ve hakkı değildir. Yönetimin aldığı ve alacağı karar ne olursa olsun daima arkasindayiz

V for Vendetta

Ziyaretçi
Size ve yönetime yapılan hakaret ve küfürü şiddetle kınıyorum.
Fakat sizden özür dilenmiş ve siz bu oyuncuyu affetmişsiniz ve oyuna tekrar kabul etmişsiniz.
Şimdi sayın yöneticimiz eski konuları tekrardan size bir şekilde önünüze koyup bu oyuncuyu geçmişte yaptığı hataları ile vurmak ne kadar doğru bunu yapan masum mu?
Aradan kaç ay geçmiş bu oyuncu da gecesini gündüzüne katıp oyunda aktfliğini yapmış şimdi süresiz ban yemesi mantıklı mı?
Affetmeseydiniz sayın yönetim.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Fakat sizden özür dilenmiş ve siz bu oyuncuyu affetmişsiniz ve oyuna tekrar kabul etmişsiniz.
Şimdi sayın yöneticimiz eski konuları tekrardan size bir şekilde önünüze koyup bu oyuncuyu geçmişte yaptığı hataları ile vurmak ne kadar doğru bunu yapan masum mu?
Aradan kaç ay geçmiş bu oyuncu da gecesini gündüzüne katıp oyunda aktfliğini yapmış şimdi süresiz ban yemesi mantıklı mı?
Bunu yapan masum olmadığı için ya da oyuncuyu banlatmaya yönelik bir eylem olduğu için zaten affediyoruz.
Bu kişisel bir karar olmasın diye.
Ancak oyuncu ısrar ile özür dilemek yerine bizden hesap soruyor bunu nasıl kanıt sayarsınız diye.
Daha sonra banlanınca özür dilemek aklına geliyor. Ayrıca ilgili mesajlarda oyunu başka oyunlar ile kıyaslama / oyuna düşmanlık / yakında batarlar gibi söylemler de mevcut.
Durum çok basit "söylediklerim için pişmanım" demesi bizim bu kişiye işlem yapmamamız için yeterli.
Ben küfür ettiği ya da hakaret ettiği için söylemlerinde bir pişmanlık olmadığı gibi üste çıkma çabasından dolayı kurallara uygun olarak uzaklaştırdım. Oyun hakkında bu tarz söylemlerde bulunan birisinin tekrardan bulunmayacağının bir garantisi olmadığı gibi başka oyuncuları da provoke etme olasılığı yüksek.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Ayrıca suça göz yuman kişilerin de hesabı silinmiş tekrardan başlamaları söylenmiştir.

V for Vendetta

Ziyaretçi
Ayrıca suça göz yuman kişilerin de hesabı silinmiş tekrardan başlamaları söylenmiştir.
Keşke daha önceden bu cezayı verseydiniz sayın yöneticim.
Şimdi bu oyuncuların emekleri de heba olmazdı.
Benim kişisel düşüncem bir daha kesinlikle her ne olursa olsun yönetime veya oyunculara hakaret ve küfür edenlerin affedilmemesi sonuçları ağır oluyor.
Ben şahsen başta Parti liderimiz Ayhan abinin ve 3 arkadaşımızın daha ceza almasına çok üzüldüm.
Ben bir oyuncuyum benim suçum nedir?
Ben eski bir konu yüzünden neden parti liderimin hesabının silinmesine şahit olayım siz söyleyin Mahmut bey siz olsanız benin yerimde ne yapardınız.
Tekrar söylüyorum Mahmut bey yapılanları hiçbir şekilde tasvip etmiyorum yanlış anlaşılma olmasın lütfen ama şimdi tamda seçim zamanında bunları size ileten arkadaş benim nezdimden provokatör dür .
Hakkımızda hayırlısı olsun
Takdir her zaman sizindir. Verdiğiniz karara saygı duyuyorum iyi çalışmalar diliyorum.
Bu yazdıklarım tamamen benim kişisel düşüncelerim olup kimseyle iletişim halinde olmadığımı da size söylemek isterim.

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Ne olur olsun ister oyun yonetimine. Ister oyunda her hangi bir baskana uyeye kufuru asla kabul etmiyorum. Kufure karsiyim.. itiraz ola bilir. Ama kufur asla. Yonetimi elesdirede bilirsiniz. Ama kufur asla.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Sadece merak ettiğim için konudan alakasız olarak soruyorum;

Bahsi geçen konuşma kayıtları anladığım kadarıyla oyun dışında 3. bir uygulamaya ait. Yani sizin kontrolünüzde olmayan bir uygulama.

Savunma olarak inkar yapılsaydı bunu kim nasıl kanıtlayabilirdi?

Teknik olarak Adobe Photoshop ile ilgili 2-3 eğitim videosu izleyen biri bu tür konuşmaları dakikalar içerisinde hazırlayabilir.

Bunun ayrımı nasıl sağlanacak?

Alikeremonline

Ziyaretçi

Bahsi geçen konuşma kayıtları anladığım kadarıyla oyun dışında 3. bir uygulamaya ait. Yani sizin kontrolünüzde olmayan bir uygulama.

Teknik olarak Adobe Photoshop ile ilgili 2-3 eğitim videosu izleyen biri bu tür konuşmaları dakikalar içerisinde hazırlayabilir.

Bi Yazılımcı Olarak Bu Konuda Fatih Tutuğa Katılıyorum

Volkan Ylmz

Ziyaretçi

Ben de Huawei kullanıyorum Gspace kullanıyorum bu şekilde sorunu çözdüm hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar ilk yüklediğim zaman Multi Üyelikten ban yemiştim ama yönetime bildirimde bulundum kaldırdılar sonrasında Gspace de ben sıkıntı yaşamadım Ödeme de sıkıntı yok Google play varmış gibi oynayabiliyorsunuz vip ödemelerini oradan yapıyorum tavsiye ederim

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici

İnkar edilseydi bu ihtimaller dahilinde işlem yapılmazdı. Ya da başka kanıtlar istenirdi.
Bu yüzden 3. Uygulama kanıtları yasak:

Fedai26

♥️🇹🇷Altınok🇹🇷♥️
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Bende bir Huawei kullanıcısıyım ama ben bir sorun görmedim telefona bağlamak lazım herhangi bir sıkıntı yaşamadım